“HAYDİ ÇOCUKLAR CAMİYE” PROJESİ BAŞLIYOR

“Haydi Çocuklar Camiye” Projesi Başlıyor

Türkiye genelinde 6-13 yaş arası erkek çocuklara camide cemaatle namaz kılmayı sevdirmek ve bu alışkanlığı hayat tarzı haline getirmelerini sağlamak amacıyla Server Gençlik ve Spor Kulübününün  organizesini yaptığı “Haydi Çocuklar Camiye” projesini kahramanmaraşta proje ortağı olarak Lider Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneğimiz yürütmektedir.
Kahramanmaraş’ta 22 Camide uygulayacağımız “Haydi Çocuklar Camiye Projesi” 21 Ocak 2019 Pazartesi günü sabah namazı ile başlayıp, 31 Ocak 2019 Perşembe günü yatsı namazı ile sona erecek şekilde düzenlenecektir. Toplamda 11 gün sürecek olan projede 6-13 yaş arası çocuklar 3 farklı kategoride yarışacaklardır. Çocuklar her namaz vaktinde camide cemaatle namaz kılarak ve kendi kategorilerindeki sureleri ezberleyerek puan kazanacaklardır.Proje sonunda ilimizde Onikişubat ve Dulkadiroğlu ilçelerinde 3 kategoride en çok puan kazanan ilk 5 çocuğa sponsorlar aracılığıyla ödül verilecektir.

Projemize çocuklarımızı kayıt olmaya,sonrasında 11 gün boyunca Cami müdavimleri olarak Camilerimizi şenlendirmeye bekliyoruz.

BİLGİ ve KAYIT İÇİN

www.haydicocuklarcamiye.com internet sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

News Reporter

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir